پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - گردهمایی بانوان همکار در مجموعه جهادکشاورزی برگزار شد
بازدید : 420 20 تير 1398 ساعت 9:7 شماره :61806
به همت اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم
گردهمایی بانوان همکار در مجموعه جهادکشاورزی برگزار شد

گردهمایی بانوان همکار در مجموعه جهادکشاورزی استان قم به همت اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری و با هدف تقویت باورها و ارزشهای دینی عفاف و حجاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، گردهمایی بانوان همکار در مجموعه ی جهادکشاورزی استان قم به منظور تقویت باورها و ارزشهای دینی عفاف و حجاب، عصر دیروز در سالن جلسات جهادکشاورزی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین خاک نماینده ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی ضمن تبریک دهه کرامت به تقویت باورها و ارزشهای ناب انسانی –اسلامی در موضوع عفاف و حجاب پرداخت.

 

در ادامه معصومه ظهیری معاون فرهنگی-اجتماعی حوزه ی علمیه خواهران، ضمن بیان نهضت های مختلف زنان در طول تاریخ به دیدگاه های مختلف در رابطه با زنان پرداخت و گفت: دیدگاه اسلام در رابطه با زن، دیدگاه فراجنسیتی است، دیدگاهی است که تفاوت های دو جنس را به درستی دیده تا کنشگران بتوانند به راحتی در کنار هم زندگی کنند.

 

معاون فرهنگی-اجتماعی حوزه ی علمیه خواهران در ادامه با اشاره به راه های اثرگذاری برنامه های عفاف و حجاب در نسل امروز تصریح کرد: بازخوانی ارزشها ، تبدیل ارزشها به ادبیات متناسب نسل امروز و جلب احساسات نوجوانان و جوانان از جمله راه های تاثیرگذاری برنامه های عفاف و حجاب در نسل امروز است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :