پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - خانواده کارکنان منابع طبیعی قم مضجع حضرت فاطمه معصومه(س) را غبارروبی کردند
بازدید : 343 29 بهمن 1398 ساعت 8:0 شماره :69789
به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س)؛
خانواده کارکنان منابع طبیعی قم مضجع حضرت فاطمه معصومه(س) را غبارروبی کردند

خانواده کارکنان اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر طی مراسمی در شبستان حضرت زهرا(س) گردهم آمده و مضجع شریف حرم حضرت فاطمه معصومه(س) را  غبارروبی کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، یکشنبه شب ، مراسم غبارروبی مضجع شریف حرم حضرت فاطمه معصومه(س) در شبستان حضرت زهرا(س) ، بعد از نماز مغرب و عشاء، به مناسبت میلاد بانوی دو عالم  و روز مادر با حضور خانواده‌های کارکنان اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم برگزار شد.

در این مراسم سید محمدتقی سجادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم طی سخنانی با اشاره به رسالت‌ها و وظایف این اداره‌کل اظهار کرد: در تلاش هستیم تا در فضایی صمیمی و مناسب، خدمت به مردم و حفاظت از سرمایه‌های مردمی را دنبال کنیم.

قرائت آیاتی از قرآن کریم، مدح‌خوانی توسط یکی از مداحان اهل‌بیت(ع) و غبارروبی مضجع شریف از دیگر بخش‌های این مراسم بوده است.

خاطرنشان می‌شود، طی مراسمی دیگر در سالن امام خامنه‌ای صحن صاحب الزمان(عج) از مکلفین، دانش‌آموزان، دانشجویان نمونه، کارمندان نمونه و کارمندان بازنشسته اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم تقدیر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :