پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تقدیر از 135 جنگلبان و همیار طبیعت نمونه در چهارمین جشنواره روز جنگلبان
بازدید : 69 28 مرداد 1399 ساعت 11:32 شماره :75990
در چهارمین جشنواره روز جنگلبان انجام شد
تقدیر از 135 جنگلبان و همیار طبیعت نمونه در چهارمین جشنواره روز جنگلبان

135 نفر از جنگلبانان نمونه، ایثارگر، افتخاری و همیاران طبیعت در چهارمین جشنواره ملی روز جنگلبان طی مراسمی در استان‌های مختلف کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، سعید طهماسبیان در چهارمین دوره جشنواره ملی روز جنگلبان که به صورت هم‌زمان با استفاده از بستر ویدیو کنفرانس در ادارات‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان های مختلف کشور از جمله استان قم برگزار شد، با بیان اینکه این جشنواره از سال 96 کار خود را با ایده‌پردازی و نظریه‌پردازی دنبال کرده است، اظهار کرد: در سال نخست از جنگلبانان نمونه، همیاران طبیعت و جنگلبانان افتخاری تقدیر کردیم.

وی اضافه کرد: فلسفه وجودی جشنواره این بود که احساس کردیم باید از جنگلبانان ایثارگر کشور که در عرصه‌های مختلف درحال تلاش هستند اما کمتر از آن‌ها نام برده می‌شود، تقدیر کنیم.

دبیر جشنواره ملی روز جنگلبان از اجرای پویش ملی «من هم یک جنگلبان‌ام» به‌منظور تکریم و گسترش جامعه جنگلبانان یاد کرد و گفت: اکنون در چهارمین دوره جشنواره، شاهد انتخاب 85 جنگلبان نمونه، 18 جنگلبان ایثارگر، 23 جنگلبان افتخاری و 9 همیار طبیعت نمونه در دوره چهارم جشنواره هستیم که آمار 135 نفر، قابل توجه است.

وی با بیان اینکه در سال جاری هفت حافظ منابع طبیعی را از دست داده‌ایم، عنوان کرد: امروز خانواده‌های برخی از این افراد در این جشنواره گردهم آمده‌اند.

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :