پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اراضی ملی در بخش کهک رفع تصرف شد
بازدید : 70 28 مرداد 1399 ساعت 12:52 شماره :76000
با حکم مقام قضایی؛
اراضی ملی در بخش کهک رفع تصرف شد

6 هزار و 944 متر مربع از اراضی ملی بخش کهک که توسط برخی از اشخاص متخلف تصرف شده بود به همت نیروهای یگان حفاظت اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم و با حکم مقام قضایی رفع تصرف شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، سرهنگ درودیان طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در پی تصرفات اراضی اطراف روستای خاوه معروف به خدرآباد، با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده در راستای اجرای تبصره ذیل ماده 55 قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع مصوب 1346 و با عنایت به دستور رئیس دادگاه عمومی کهک در راستای جلوگیری از تضییع حقوق بیت‌المال، عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی استان قم به روستای خاوه اعزام شدند و رفع تصرف اراضی را دنبال و دیوار کشی‌های غیرقانونی را تخریب کردند.

وی اضافه کرد: در مجموع 13 مورد به مساحت 6 هزار و 944 متر مربع که توسط اشخاص متخلف تصرف شده بود با تلاش نیروهای یگان حفاظت رفع تصرف شده است.

فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم گفت: اراضی اطراف روستای خاوه معروف به خدرآباد از جمله اراضی ملی است که توسط برخی اشخاص تصرف شده و هر گونه خرید و فروش دخل و تصرف و تجاوز به اراضی این محدوده تخلف بوده و پیگیرد قانونی دارد.

وی یادآور شد: مردم در صورت مشاهده هر گونه تصرف اراضی می‌توانند گزارش تخلف را به شماره  ی 1504 اطلاع دهند.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :