پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - گرامی داشت مقام زن و روز مادر و تجلیل از همکاران خانم
بازدید : 182 15 بهمن 1399 ساعت 12:8 شماره :81809
در سال روز میلاد حضرت زهرا(س) صورت گرفت:
گرامی داشت مقام زن و روز مادر و تجلیل از همکاران خانم

به مناسبت سال­روز میلاد حضرت زهرا(س) و گرامی داشت مقام زن و  روز مادر از بانوان همکار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن و روز مادر، نشست صمیمانه همکاران خانم اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری با سرپرست اداره کل برگزار و از بانوان همکار تجلیل شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین مهدی احمدی نماینده ی ولی فقیه در اداره کل، ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و فرزند برومندش حضرت امام خمینی(ره)، به وضعیت زنان در صدر اسلام اشاره کرد و گفت: حضرت زهرا(س) به لحاظ رفتار و منش شخصی، اوصاف فردی و نحوه ی برخورد و تربیت فرزند در اوج قله عظمت و بزرگی قرار دارد .

چگونه می توان او را شناخت، در حالی که خدای متعال به پیامبر اکرم(ص) فرموده است: یا احمد لولاک لما خلقت الافلاک و لولا علی لما خلقتک و لولا فاطمه لما خلقتکما؛ ای پیامبر! اگر تو نبودی هستی را نمی آفریدم، و اگر علی علیه السلام نبود تو را خلق نمی کردم، و اگر فاطمه نبود شما دو نفر را خلق نمی کردم.

در ادامه محمد شعاعی سرپرست اداره کل پس از شنیدن صحبت های همکاران خانم و اشاره به توانمندی های زنان در جامعه گفت: دو نکته را برخورد لازم می دانم، یادآور شوم؛ 1- رعایت شئونات اخلاقی و اداری همچون گذشته 2- افزایش احساس مسئولیت و روحیه مسئولیت پذیری

در نهایت از همکاران خانم با اهدا شاخه گل و لوح تقدیر شد.

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :