پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - همیاران طبیعت در قم تقدیر شدند
بازدید : 90 17 اسفند 1399 ساعت 13:10 شماره :83257
در سومین روز از هفته ی منابع طبیعی؛
همیاران طبیعت در قم تقدیر شدند

همیاران طبیعت امروز طی نشستی به مناسبت هفته منابع طبیعی در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم گردهم آمده و فعال‌ترین آن‌ها با دریافت هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، نشست آموزشی «همیاران طبیعت و نقش آن در مدیریت منابع طبیعی» امروز به مناسبت سومین روز از هفته منابع طبیعی که با عنوان «منابع طبیعی، فرهنگ و رسانه» نام‌گذاری شده است در سالن جلسات اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان برگزار شد.

در این نشست جمعی از همیاران طبیعت، مروجان و محافظان افتخاری منابع طبیعی و همچنین نمایندگان تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد، دهیاران شوراهای روستاها و اصحاب رسانه در این نشست حضور داشتند و با مسائل و مشکلات حوزه منابع طبیعی و رابطه متقابل میان اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری و همیاران طبیعت آشنا شدند.

حمیدرضا زمانی رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکت‌های مردمی اداره‌کل منابع طبیعی با اشار به نقش همیاران طبیعت در ترویج فرهنگ منابع طبیعی و حفاظت از انفال و عرصه‌های استان اظهار کرد: با توجه به عرصه گسترده منابع طبیعی نیاز است که همیاران طبیعت، اداره‌کل منابع طبیعی را در راستای حفظ، حمایت و ترویج فرهنگ منابع طبیعی یاری رسانند.

خاطرنشان می‌شود، در پایان این نشست، از 6 نفر از فعالان، فرهنگ‌سازان و محافظان برتر همیار طبیعت تقدیر شد.

لازم به ذکر است، نمایشگاه توانمندی های روستاییان به صورت همزمان در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان برقرار است.

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :