پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - معارفه ی معاون برنامه ریزی و معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم
بازدید : 91 13 خرداد 1400 ساعت 13:29 شماره :85784
ظهر امروز صورت گرفت؛
معارفه ی معاون برنامه ریزی و معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم

 ظهر امروز و در جلسه ی شورای هماهنگی معاون برنامه ریزی و معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، ظهر امروز و در جلسه ی شورای هماهنگی اداره کل که با حضور محمد شعاعی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، حجت الاسلام والمسلمین مهدی احمدی نماینده ی ولی فقیه و معاونین و روسای ادارات برگزار شد، محمد شعاعی گفت: چرخش مدیریت در کشور امری طبیعی است تا بتوان از ظرفیت و توانایی افراد در مسیر حرکت رو به جلو استفاده کرد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با بیان این مطلب که در سیستم های مدیریتی، چرخش و جابه جایی افراد بایستی در جهت اهداف سازمانی صورت گیرد، افزود: در تغییرات سازمانی سعی کردیم، اولویت، مردم و کسب رضایت آنها و سپس همکاران باشند  تا بتوانیم با وفاق و همدلی به اهداف سازمانی دست یابیم.

در ادامه از زحمات سیدابوالفضل موسوی در دوران تصدی معاونت برنامه ریزی، تقدیر و حسین سهل آبادی به عنوان معاون برنامه ریزی، توسعه ی مدیریت و منابع اداره کل معارفه شد و از زحمات رائد کمالی مقدم در دوران معاونت آبخیزداری تقدیر و هادی دهقانی با حکم مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به عنوان معاون آبخیزداری منصوب شد.  

حسین سهل آبادی پیش از این به عنوان رییس اداره ی مهندسی و مطالعات و هادی دهقانی به عنوان رییس اداره استعدادیابی فعالیت داشتند.

شاپور ابراهیمی نیز در این جلسه به عنوان رییس اداره مهندسی و مطالعات منصوب شد. 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :