پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تکریم همکاران منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان قم
بازدید : 63 20 خرداد 1400 ساعت 8:51 شماره :85925
در آستانه دهه کرامت صورت گرفت؛
تکریم همکاران منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان قم

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و سرپرست معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع با هدف تکریم همکاران منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان قم با آنها دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، در آستانه ی دهه کرامت حجت الاسلام والمسلمین مهدی احمدی مسئول حوزه  نمایندگی ولی فقیه و حسین سهل آبادی سرپرست معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع از همکاران منابع طبیعی شهرستان قم دیدار کردند.

در این دیدار مسئول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه در جمع همکاران اداره شهرستان، به حدیثی از امام رضا(ع) اشاره کرد و گفت:امام رضا(ع) در باب گره گشایی از کار مومن می فرمایند، هر کس گِرِه از کارِ مؤمنی بگشاید و غمی را از او بزداید، خداوند هم در قیامت، کار بسته او را می گشاید و اندوهش را می زداید.

وی افزود: ما بایستی مصداق تشبیه "طبیب دوّار بطبّ" امام علی (ع) باشیم و برای خدمت به خلق پیش قدم شویم تا هرچه سریعتر کار مردم را انجام و موانع موجود را مرتفع سازیم.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی احمدی اظهار داشت:خدمت به خلق توفیقی است که خداوند به ما عطا فرموده و بایستی تمام همت را در راستای اهداف سازمانی به کار بندیم که این مهم با همدلی و همراهی همه ی همکاران محقق خواهد شد.

در ادامه سعید فرشادمهر رییس اداره شهرستان قم گفت: اداره شهرستان پیشانی و خط مقدم خدمات ارباب رجوع است و مجموعه همکاران اداره شهرستان تمام  همت خود را به کاربسته اند تا ضمن انجام امور در اسرع وقت ، رضایت ارباب رجوع را کسب نمایند.

سپس همکاران اداره شهرستان به بیان مسایل، مشکلات و موانع کاری و رفاهی در انجام سریع امور ، اصلاح ساختار و به روز رسانی سیستم های رایانه ای به عنوان یک اولویت پرداختند.

حسین سهل آبادی سرپرست معاونت برنامه ریزی، توسعه ی مدیریت و منابع نیز در خاتمه ضمن اشاره به خدمات صورت گرفته در سالهای گذشته در حوزه ی فضای اداری ، تامین زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتقای سیستم های رایانه ای گفت: برای رفع موانع و دغدغه های مطرح شده، اهتمام لازم را در کوتاه ترین زمان خواهیم داشت.

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :