پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - خریداری 24 دستگاه دمنده اطفا حریق با 6 میلیارد ریال هزینه
بازدید : 25 23 تير 1400 ساعت 9:37 شماره :87092
مرتضی حیدری خبرداد؛
خریداری 24 دستگاه دمنده اطفا حریق با 6 میلیارد ریال هزینه

فرماندار قم از خریداری 24 دستگاه دمنده و تجهیزات اطفا حریق برای بخش‌های مختلف استان خبر داد و گفت: برای این تجهیزات 6 میلیارد ریال هزینه شده است ، با این تجهیزات، تلاش می‌کنیم با مشارکت اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم از آتش‌سوزی گسترده در مراتع و جنگل‌ها جلوگیری کنیم.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، کارگاه آموزشی استفاده از دمنده‌های اطفا حریق با حضور جمعی از اساتید اطفا حریق برای استفاده کنندگان از این دستگاه ها در بخش سلفچگان و با حضور جمعی از مسئولان استان قم برگزار شد.

مرتضی حیدری فرماندار قم در حاشیه این کارگاه آموزشی با اشاره به اینکه با مشارکت بخشداران و دهیاران دستگاه‌های دمنده اطفا حریق با اعتبار 6 میلیارد ریال هزینه خریداری شده است، گفت: هدف ما این است که بتوانیم در حوزه امنیت مراتع از ظرفیت‌های مختلف استفاده کنیم و اجازه ندهیم که مراتع با آتش‌سوزی از دست برود و در این راستا نیاز است که آموزش‌های مرتبط با محوریت پیشگیری به مخاطبان ارائه شود.

وی با تاکید بر اینکه مراتع و جنگل‌ها طی سالیان طولانی پدید آمده‌اند، عنوان کرد: اکنون که میراث با ارزش گذشتگان به ما رسیده است، موظف هستیم با همراهی کردن اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم به شیوه مطلوب از این میراث حراست کنیم.

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :