پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - سلامت اداری
سلامت اداری

نص مواد 91-92 قانون مدیریت خدمات کشوری

قابل توجه همکاران محترم:

اخذ رشوه و سوء استفاده از مقام اداری ممنوع می‌باشد. استفاده از هرگونه امتیاز، تسهیلات، حق مشاوره، هدیه و موارد مشابه در مقابل انجام وظایف اداری و وظایف مرتبط با شغل توسط کارمندان دستگاه اجرائی در تمام سطوح  از افراد حقیقی و حقوقی به جز دستگاه ذی‌ربط خود تخلف محسوب می‌شود. 

قابل توجه مراجعین محترم:

پرونده افراد حقیقی و حقوقی رشوه دهنده به کارمندان توسط دستگاه‌هایی اجرایی به مراجع قضائی جهت صدور حکم قضائی ارجاع می‌گردد. هم‌چنین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور اسامی افراد حقیقی و حقوقی رشوه دهنده به کارمندان دستگاه‌های اجرایی را، جهت ممنوعیت عقد قرارداد به کلیه دستگاه‌های اجرایی اعلام می‌نماید.

قابل توجه مدیران، معاونین و رؤسای محترم:

نظر به این‌که مدیران و سرپرستان بلافصل مسئول نظارت، کنترل و حفظ روابط سالم کارمندان خود در انجام وظایف محوله می‌باشند، پاسخ‌گویی در خصوص عملکرد ایشان با مدیران مربوطه است. لذا در صورتی که کارمندان مزبور با اقدامات خود موجب ضرر و زیان دولت گردند و یا تخلفاتی نظیر رشوه و یا سوءاستفاده در حیطه مدیریت مسئولین مزبور مشاهده و اثبات گردد، علاوه بر برخورد با کارمندان خاطی با مدیران و سرپرستان کارمندان(حسب مورد) نیز که در کشف تخلف یا جرایم اهمال نموده باشند، مطابق قوانین مربوط با آنان رفتار خواهد شد.

شهروندان عزیز می‌تواند جهت ارائه شکایات و گزارشات خود با اداره مدیریت عملکرد به شماره 32425145 یا اداره حراست به شماره 32425700 داخلی 176-177 تماس حاصل فرمایند.

 

 

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم

 

اداره مدیریت عملکرد 

چاپ | ارسال به ديگران  |